Posypka glitterowa

Subtelny efekt, który przyciągnie klientów

Własny nadruk na odzieży daje możliwość wyrażenia siebie i swojego stylu. Ciekawe efekty na ubraniach pozwalają wyróżnić się z tłumu i przykuć wzrok innych. Projektanci i producenci odzieży coraz częściej decydują się na ozdabianie kolekcji w oryginalny sposób , aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Projektujesz ubrania? A może prowadzisz hurtownie? Spraw, żeby Twoje kolekcje ubrań były wyjątkowe i wybierz efekt, jaki daje posypka glitterowa! To aplikacja niewielkiej ilości glitteru na powierzchnię, która jest już zadrukowana. W efekcie można uzyskać subtelnie mienienie się w wybranym przez klienta kolorze. Zalety, jakie ma posypka glitterowa to m. in:

  • tworzy ciekawy i oryginalny wizualny efekt
  • posypkę można nałożyć na dowolny nadruk
  • posypka jest bezpieczna i trwała, nie spiera się
  • można ozdabiać nią hurtowe ilości produktów
  • idealnie pasuje do ubranek dla dzieci

Posypka glitterowa - popularny dodatek do dziecięcych wzorów

Produkujesz ubrania dla dzieci? Przy okazji tworzenia ubrań dla najmłodszych, posypka, podobnie jak glitterowy druk, jest zdecydowanie najczęściej wybieraną opcją. Można nią przyozdobić już zadrukowną powierzchnię, dzięki czemu nie trzeba zmieniać projektu, który już istnieje.

Warto błyszczeć! Zwłaszcza, że posypka to całkowicie bezpieczny rodzaj nadruku, który nie „osypuje się" i tworzy trwały, bardzo subtelny efekt. Jeżeli projektujesz i sprzedajesz odzież - nie wahaj się! Dodaj swoim ubraniom nietuzinkowego, mieniącego się charakteru!

Multicolor - posypka, glitterowy druk i znacznie więcej

Jesteśmy firmą, która od 1977 roku oferuje najwyższej jakości technologie druku oraz zdobień odzieży. W swojej ofercie mamy m. in. sitodruk, druk wodny i wywabowy, a także ozdabianie produktów aplikacjami cekinowymi i kryształkami. Glitterowy druk i posypka to jedne z opcji, która są bardzo często wybierana przez naszych klientów, ponieważ w prosty sposób daje oryginalny i trwały efekt. Szukasz subtelnego zdobienia dla swojej kolekcji? Chcesz przyozdobić nim hurtowe ilości ubrań? Posypka od Multicolor sprawdzi się idealnie - skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!