Druk wodny

Trwała metoda i wyjątkowy efekt na Twojej odzieży

Interesuje Cię profesjonalny nadruk na materiale? Produkujesz odzież i chcesz, aby grafika na niej była trwała, wyraźna i niewyczuwalna w dotyku? Druk wodny od Multicolor sprawdzi się w tym przypadku idealnie! To technologia nadrukowywania przy pomocy specjalnych tuszów z odpowiednimi barwnikami i pigmentami. Jest to standardowy sitodruk do druków na jasnym podłożu - tak zaawansowany i profesjonalny, że możesz dotykać części pełnej wzorów i nie odróżniać jej od niezadrukowanej powierzchni!

Chcesz produkować odzież przy użyciu tej technologii? W Multicolor możesz to zrobić w ilościach hurtowych! Od 1977 roku zajmujemy się dostarczaniem usług w zakresie technik drukarskich na najwyższym poziomie. Przez lata wypracowaliśmy sobie niesamowitą precyzję, a także nauczyliśmy się idealnie dopasowywać do potrzeb naszych klientów. Drukujemy hurtowo, głównie na materiałach odzieżowych - dzięki temu nasza oferta jest idealna dla producentów i hurtowni odzieży. Projektantom ubrań umożliwiamy różnorodne metody nadruku oraz ozdabiania, a wykonawcom szybkie terminy realizacji i hurtowe ilości. Wszystko czynimy z najwyższą starannością, chcąc dostarczyć jakość, która zachwyca - najwyższą jakość od Multicolor!

Wodna technika gwarantująca idealną miękkość? Wypróbuj!

Dlaczego warto zdecydować się na technikę wodną? Coraz więcej producentów odzieży wybiera nadruki wykonywane w ten sposób, ze względu na:

 • Niewyczuwalny nadruk
  Technologia druku wodnego charakteryzuje się tym, że zadruk nie jest wyczuwalny w dotyku. Zadrukowany obszar jest praktycznie nie do odróżnienia od niezadrukowanej powierzchni.
 • Zgodność z większością materiałów
  Wodny druk można stosować na większości materiałów. W Multicolor oferujemy materiały naturalne, sztuczne oraz syntetyczne - wybór należy do klienta.
 • Elastyczność w kombinacjach
  Technologia pozwala na nadruki nawet do 12 kolorów i ogromną elastyczność w mieszaniu jej z innymi rodzajami sitodruku.
 • Doskonała jakość i trwałość
  Zastosowanie technologii druku wodnego gwarantuje świetną jakość oraz idealne odwzorowanie kształtów i kolorów.

Zajmujesz się produkcją odzieży? Poznaj korzyści, jakie zyskasz ze współpracy z Multicolor!

Współpraca z Multicolor to dla każdego klienta gwarancja profesjonalnie wykonanego produktu w korzystnej cenie. Jeśli masz hurtownię odzieży i chcesz zrobić nadruk na całą kolekcję ubrań, u nas możesz się nastawić na:

 • trwałe wykonanie
 • grafiki pełne kolorów
 • precyzyjny nadruk na materiale
 • szeroki wybór materiałów i tkanin
 • profesjonalne farby i barwniki
 • projektowanie grafiki

Multicolor - postaw na profesjonalistów i różnorodne techniki drukarskie

Nie wiesz, jaki rodzaj druku będzie najlepszy dla Twojej kolekcji odzieży? W Multicolor pomagamy dopasować metodę idealną do Twoich oczekiwań. W swojej ofercie mamy różne technologie - druk wywabowy, druk plastisolowy, druk wypukły czy druk folią. Działamy szybko, ale nie zapominamy o dokładności - dzięki temu grono naszych klientów sukcesywnie się powiększa.

Dlaczego warto nam zaufać i rozpocząć współpracę z Multicolor? Od lat specjalizujemy się w hurtowych nadrukach - na tekstyliach, tkaninach, dzianinach, torbach, flagach, płachtach czy wykrojach. Charakteryzuje nas profesjonalizm, terminowość i precyzja. Dysponujemy aż sześcioma maszynami do sitodruku oraz prasami grzewczymi - możemy dzięki temu zadrukować do 10000 sztuk produktu dziennie! Nie ograniczamy się do jednej technologii - wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i proponujemy przeróżne rozwiązania. Dodatkowo, oferujemy projektowanie grafik i modyfikacje tych, które dostarcza klient. Wszystko po to, aby osiągnąć jak najlepszy efekt! Nie wierzysz? Przekonaj się - zacznij współpracę z Multicolor i odkryj nowy wymiar nadruków!