Druk plastizolowy

Idealne kolory na każdym materiale!

Druk plastizolowy to metoda tworzenia nadruków, w której używane są specjalne farby. Stosowanie tak zwanych farb plastizolowych na tkaninach gwarantuje świetne odwzorowanie kolorów oraz wysoką trwałość. Nadruk, do którego są użyte, charakteryzuje się także świetnym kryciem, co jest ważne w przypadku ciemnych i „trudnych" do zadrukowania materiałów. Druk plastizolowy wytwarza specyficzną, gumową powierzchnię, ale można go zastosować zawsze i kolory zawsze będą zachwycająco żywe i pełne. Czy warto zdecydować się na ten rodzaj farby i druku? W Multicolor uważamy, że zdecydowanie tak!

Dlaczego warto wykorzystać nadruk plastizolowy na swojej kolekcji ubrań?

Interesuje Cię odzież ozdobiona oryginalną grafiką? Szukasz metody na trwały i efektowny nadruk w hurtowych ilościach? Jesteś projektantem, a może masz swoją hurtownię odzieży? W Multicolor znajdziesz techniki druku i zdobienia odpowiadające wszystkim Twoim oczekiwaniom!

Jeżeli interesuje Cię trwały nadruk na dużą skalę, który świetnie sprawdzi się na większości materiałów, koniecznie wypróbuj druk plastizolowy! Dlaczego warto się na niego zdecydować i czym się charakteryzuje?

 • Kryjąca technika druku

  Plastizolowy druk gwarantuje idealne kolory na każdym rodzaju i kolorze materiału. Dzięki niemu nawet biel na czarnym podłożu prezentuje się idealnie.

 • Precyzyjne odzwierciedlone detale

  Nadruk tą metodą charakteryzuje się nasyceniem barw, a także precyzyjnym oddaniem kształtów i najdrobniejszych szczegółów.

 • Stylowy wygląd

  Ta technika umożliwia osiągnięcie zarówno chropowatego, jak i idealnie gładkiego i lśniącego nadruku. Istnieje także możliwość ustalenia wysokości druku.

 • Idealny do nietypowych materiałów

  Ta technika wspaniale nadaje się do używania na „trudnych" materiałach wliczając dżins, swetry i sztuczne tworzywa.

 • Doskonale odporny na pranie

  Dzięki temu, że nadruk jest specjalnie utrwalany w wysokich temperaturach, jest bardzo wytrzymały i ma świetną odporność na pranie.

Multicolor - technika druku plastizolowego i o wiele więcej

Multicolor to firma, która powstała w 1977 roku. Od tego czasu oferujemy wszystkim naszym klientom bezkonkurencyjne jakościowo usługi w korzystnych cenach i hurtowych ilościach. Dzięki nabywanym przez lata kompetencjom i doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaproponować różnorodne techniki drukarskie, techniki zdobienia oraz projektowanie grafik.

Druk to nasza pasja - wykonujemy go z precyzją i największą starannością. Specjalizujemy się w nadrukach na materiały naturalne, sztuczne i syntetyczne. Drukujemy w szczególności na tekstyliach, dzianinach, torbach, flagach i płachtach. Zarówno tkaniny, jak i farby, z których korzystamy, są najwyższej jakości i pochodzą z zaufanych źródeł.

Od lat współpracujemy z hurtowniami i producentami odzieży. Nasza oferta jest idealna dla klientów, których interesują duże ilości perfekcyjnego druku. Jesteś projektantem? Tworzysz kolekcje odzieży? Poznaj nasze realizacje i przekonaj się, jak kreatywni oraz profesjonalni jesteśmy. Poznaj Multicolor, a odkryjesz nową jakość druku i zdobień!