Druk flockiem

Nadzwyczajna miękkość dla Twoich klientów.

Druk flockowy to nowoczesna technika druku, dająca wypukłą, puszystą i miłą w dotyku powierzchnię, przypominająca krótkie futerko. Flock to oryginalny efekt, który sprawdza się na koszulach, bluzach, ale też na poduszkach czy torbach. Zdecydowanie robi wrażenie i przyciąga wzrok ludzi.

Jeżeli zajmujesz się produkcją ubrań lub masz swoją hurtownię odzieży, nie wahaj się i zainwestuj w druk flockowy od Multicolor! Aplikujemy ten druk w różnych kolorach i o różnej długości włosków. Współpracujemy z dużymi firmami, które tworzą modne kolekcje odzieży dla dorosłych i dzieci. Gwarantujemy, że możesz zaoferować swoim klientom mięciutki wzór, który wykonamy dla Ciebie szybko i w dużych ilościach!

Oryginalna i przyjemna w dotyku technika druku? To możliwe!

Jak prezentują się koszulki z nadrukiem flockowym? Z odległości widać na nich delikatne wypukłości powierzchni włoskowej. Jednak nie ma co się martwić - włoski flockowe są bardzo miłe w dotyku, a ich faktura jest wręcz aksamitna. Ta technika druku tworzy bardzo subtelny efekt, który jest lekko wyczuwalny i ma delikatną, meszkową fakturę. Do zalet flockuz pewnością należy fakt, że jest on trwały, nie spiera się - po prostu wygląda dobrze i bardzo oryginalnie. Świetnie sprawdza się zwłaszcza na ubraniach dla dzieci, co często wykorzystują projektanci.

Multicolor - profesjonalizm i różnorodne rodzaje technik drukarskich

Jesteśmy firmą, która od 1977 roku oferuje różnorodne rodzaje druku najwyższej jakości. Specjalizujemy się m.in. w sitodruku, drukach wodnych i wywabowych, a także w ozdabianiu odzieży cekinami i ozdobnymi kamieniami. Oferujemy duże moce przerobowe i dzięki temu współpracujemy z hurtowniami i producentami odzieży z całej Polski. Metoda nadruku flockowego to bardzo częsty wybór naszych klientów - jest nie tylko trwała, ale tworzy bardzo oryginalny efekt.

Chcesz ozdobić swoją kolekcję odzieży techniką flock? Skontaktuj się z nami! W Multicolor charakteryzuje nas profesjonalizm, terminowość, a także oferta odpowiednia dla hurtowników. Jesteśmy pewni, że wspólnie stworzymy nadruk, jaki pragniesz zaoferować swoim klientom. Nie wierzysz? Postaw na nasze doświadczenie i jakość - postaw na nowy wymiar nadruków od Multicolor!