Aplikacje cekinowe

Trwałe ozdoby na Twoją kolekcję ubrań

Chcesz w oryginalny sposób przyozdobić kolekcję ubrań? Szukasz delikatnych akcentów, które wyróżniają się na tle innych? Koniecznie zainwestuj w cekiny! Aplikacje cekinowe od lat cieszą się popularnością i są wykorzystywane do ozdabiania koszulek, bluz, czapek czy poduszek. Tę metodę szczególnie upodobali sobie producenci ubranek dla dzieci - kolorowe, cekinowe wzory świetnie sprawdzają się na ubrankach dla najmłodszych.

W Multicolor oferujemy możliwość tworzenia własnych projektów składających się z czterech kombinacji wielkości i kolorów cekinów. Specjalizujemy się w hurtowych drukach na tekstyliach, tkaninach, dzianinach, torbach, flagach i płachtach, które także możemy przyozdobić cekinami. Jesteśmy profesjonalni i otwarci na pomysły naszych klientów. Masz swoją hurtownię i produkujesz ubrania? Szukasz pomysłu na nową kolekcję odzieży? Cekiny to atrakcyjna, trwała i tańsza od haftu metoda przyozdabiania odzieży, którą z pewnością docenią Twoje klientki!

Profesjonalne ozdabianie odzieży - cekiny, kryształki a'laSvarowski

 • Aplikacja cekinów

  W Multicolor posiadamy odpowiedni sprzęt, aby wykonać profesjonalne i precyzyjne cekinowe zdobienie. W tym celu używamy pras grzewczych, dzięki których aplikujemy ozdoby ze specjalnych arkuszy. Służy nam do tego także cekiniarka, którą wykonujemy folię z cekinami do dalszej aplikacji za pomocą prasy.

 • Aplikacja kamieni ozdobnych

  Oferujemy również profesjonalny aplikator kamieni ozdobnych, który wkleja kamienie i kryształki bezpośrednio w materiał. Umożliwia to aplikację ozdób na hurtowe ilości materiałów i stworzenie całej kolekcji niepowtarzalnych ubrań!

Jakie są zalety aplikacji cekinowych w Multicolor?

 • odzież z cekinami jest charakterystyczna, wyróżnia się na tle innych
 • cekiny są efektowne, pasują do wielu okazji
 • jest to bardzo trwała metoda, a przy okazji tańsza od haftu
 • cekiny mogą być bardzo malutkie, nawet do 2mm średnicy
 • istnieje możliwość komponowania aplikacji cekinowych z sitodrukiem

Chcesz ozdobić duże ilości odzieży? Wybierz Multicolor!

Jesteśmy firmą, która od 1977 roku dostarcza klientom najwyższej jakości usługi drukarskie. Specjalizujemy się w nadrukach na koszulki, które są zawsze precyzyjne i pełne kolorów. Dlaczego warto zdecydować się na ozdabianie odzieży akurat w Multicolor? Charakteryzują nas przede wszystkim wysokie kompetencje i doświadczenie. Dzięki temu oferujemy profesjonalne wykonanie, terminowość, duże moce przerobowe oraz różnorodne metody druku i zdobień.

Masz swoją hurtownię? Produkujesz odzież i szukasz nietuzinkowych rozwiązań, aby ozdobić duże ilości produktów? U nas jest to możliwe! Sprawdź ofertę od Multicolor i poznaj zupełnie nowy wymiar nadruków i zdobień!