Druk wodny barierowy UV

Trwały nadruk na Twoją kolekcję odzieży

Projektujesz odzież? A może masz własną hurtownię? Z pewnością zależy Ci, aby wzory na Twoich ubraniach były trwałe przez długi czas. Dla producentów odzieży mamy rozwiązanie - druk ochronny przed UV! To nowoczesna technika polegająca na zaaplikowaniu na nadruk specjalnej farby, która ma za zadanie ochronić go przed wyblaknięciem, spaleniem i innymi niepożądanymi skutkami ekspozycji na światło słoneczne.

Czym warto inwestować w druk wodny barierowy UV? Zdecydowanie tak, jeżeli zależy Ci, aby nadruk przetrwał „kąpiel słoneczną" w nienaruszonym stanie. Efektem użycia takiej farby jest z pewnością większa wytrzymałość oraz nadruk zachwycający kolorami i fakturą przez bardzo długi czas. To szczególnie atrakcyjna opcja dla firm, które produkują odzież hurtowo i chcą zapewnić wszystkim swoim klientom trwałą jakość. Chcesz przekonać się o skuteczności tej techniki? Wybierz ją z szerokiej oferty druków Multicolor!

Ubrania odporne na promienie słoneczne - skuteczne farby barierowe UV

Druk wodny barierowy UV to nic innego jak druk wodny połączony z aplikacją specjalnej farby, chroniącej przed promieniami UV. Możesz być spokojny - przy użyciu tej specjalnej mieszanki farby promieniowanie słoneczne nie będzie już zagrożeniem dla Twoich nadruków! Gdzie sprawdza się druk wodny barierowy UV? Oczywiście wszędzie tam, gdzie ochrona przed promieniami UV jest szczególnie ważna. Materiały zadrukowane w ten sposób sprawdzą się przedmiotach, które są wystawione na zewnątrz - na różnego rodzaju płachtach, poduszkach czy zasłonach. Warto użyć tego druku kiedy wiemy, że dana rzecz będzie przez dłuższy czas narażona na ekspozycję w promieniach UV.

Multicolor - profesjonalne techniki drukarskie w korzystnej cenie

Dlaczego warto współpracować z Multicolor? Nasz zespół tworzą pasjonaci i ludzie, dla których druk to nie tylko praca, ale także przyjemność. Od 1977 dostarczamy naszym klientom usługi drukarskie najwyższej jakości. Lata doświadczeń pozwoliły nam poszerzać swoje kompetencje, dzięki czemu możemy oferować różnorodne rodzaje druku oraz dodatkowe opcje, takie jak ozdabianie odzieży cekinami czy projektowanie nowych grafik.

Interesuje Cię hurtowy druk wodny barierowy UV? Chcesz ozdobić swoją kolekcję ubrań trwałą grafiką?Skontaktuj się z nami, a uzyskasz wszystkie informacje o tym, co zrobić i jakie farby wybrać, aby ochronić materiały przed promieniami UV. W Multicolor profesjonalnie doradzamy i dobieramy techniki drukarskie, które spełnią oczekiwania klientów. Przekonaj się sam - wypróbuj druku najlepszej jakości od Multicolor!