Druk folią w Multicolor

Nowoczesna kolekcja ubrań gwarantowana

Szukasz sposobu, aby efektownie i stylowo ozdobić materiał? Chcesz, aby ubrania, które tworzysz, wyróżniały się na tle innych? Nie wiesz, jak połączyć te cechy z dobrą jakością i przystępną ceną? Nie martw się - w Multicolor dobrze wiemy, jaki rodzaj druku zaproponować, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Czy wiesz, czym jest tak zwany druk folią? Jak prezentują się koszulki z takim rodzajem druku? Jeżeli szukasz sposobu, dzięki któremu w oryginalnie ozdobisz tekstylia i tkaniny takie jak torby, flagi czy płachty - folia to coś, czego potrzebujesz! Taki druk daje prawdziwie stylowy wygląd - nie bez przyczyny jest on wyborem wielu projektantów odzieży. Efekty druku foliowego mogą być bardzo różne - zależy to oczywiście od oczekiwań danej osoby. Przy użyciu folii można osiągnąć bardzo błyszczący, metaliczny efekt, efekt lustrzanego odbicia, a także zupełnie matową wersję.

W Multicolordrukujemy folią w rozmaitych kolorach i teksturach - w zasadzie ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Produkujemy hurtowe ilości, dzięki czemu współpracujemy z dużymi firmami oraz hurtowniami odzieży. Dajemy naszym klientom możliwość wyboru rodzaju aplikacji folii, dzięki czemu można uzyskać dodatkowe efekty, np. efekt „zużycia", pasujący do wyrobów młodzieżowych.

Aplikacja folii na odzież - efektowny design i trwałość

Zastosowania druku folią są przeróżne. W Multicolor wykorzystujemy go na tekstyliach, głównie na koszulkach i bluzach. Nasze folie mogą mieć różne wzory i tekstury, co owocuje naprawdę ciekawymi i oryginalnymi efektami. Co szczególnie ważne, druk ten jest bardzo trwały i nie trzeba obawiać się szybkiego zniszczenia. Oferujemy także aplikację wyjątkowo wytrzymałej folii odblaskowej, która może służyć jako stylowy akcent wzoru lub element sygnałowy w profesjonalnej odzieży.

Produkujesz ubrania w hurtowych ilościach? Masz firmę i tworzysz nowe kolekcje ubrań? Folia to częsty wybór producentów i projektantów, ponieważ daje niesamowity efekt, a jej cena jest bardzo przystępna. W Multicolor możemy w ten sposób ozdabiać odzież szybko i na szeroką skalę. Zastosowanie folii sprawia, że ubrania zyskują niepowtarzalny charakter i ciężko przejść obok nich obojętnie.

Druk folią - czy to to samo co folia monomeryczna?

Folia monomerycznato nie do końca to samo, co druk za pomocą folii. Jest to folia samoprzylepna, którą przylepia się do płaskich powierzchni. Zastosowanie folii monomerycznej to przede wszystkim reklama wewnętrzna i zewnętrzna, czyli szyldy, tablice reklamowe, billboardy. W tych przypadkach stosuje się druk wielkoformatowy, ale niekwestionowaną zaletątego rodzaju foliijest to, że można na niej drukować grafiki i ciąć w zależności od swoich potrzeb. Używa się jej także, aby tworzyć różne naklejki i nalepki. Prócz folii monomerycznej, służą do tego także folia polimerowa i wylewana.

Natomiast jeżeli mowa o druku folią, to chodzi tutaj o nadruk takiego materiału na inny materiał - najczęściej odzież. W Multicolor oferujemy właśnie taki druk, który jest bardzo oryginalny i od lat niezmiennie wybierany przez klientów. Z jego pomocą można w ciekawy sposób prezentować kompozycje graficzne na koszulkach, tkaninach, dzianinach, torbach czy flagach.

Multicolor - różnorodne techniki druku, zdobienia i materiały dla Twojej firmy!

Technika z użyciem folii to zaledwie jedna z wielu opcji, które oferuje Multicolor. Jesteśmy firmą, która od 1977 roku zajmuje się różnorodnymi technologiami druku. Dzięki doświadczeniu możemy zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość i precyzję wykonania. Nasze priorytety to trwałość, estetyka i szybka realizacja, a dodatkowo atrakcyjna cena. Specjalizujemy się w druku na odzieży i potrafimy dopasować technikę odpowiednią do oczekiwań danego klienta. Współpracujemy z hurtowniami odzieży i projektantami, których interesuje produkcja na szeroką skalę.

Co jeszcze nas wyróżnia? Multicolor oferuje jeden z największych na rynku obszarów zadruku a także bardzo duże moce przerobowe (jesteśmy w stanie zadrukować nawet do 10000 koszulek dziennie!). Projektujemy także grafiki, albo pomagamy w ich modyfikacji. Jesteśmy profesjonalni i precyzyjni, a każdy druk to dla nas nowe wyzwanie, któremu chcemy podołać jak najlepiej. Nasza firma od lat oferuje klientom najwyższą jakość usług i robimy wszystko, aby pozostało to niezmienne. Sprawdź nas i przekonaj się, że nie rzucamy słów na wiatr! Wypróbuj różnorodne technologie nadruków od Multicolor i odkryj ich nowy, lepszy wymiar!