Druk wywabowy

Zapewnij klientom odzież z idealnym nadrukiem

Jesteś projektantem? Chcesz ozdobić swoją odzież wyjątkowym nadrukiem i rozpocząć hurtową produkcję? Oferta Multicolor i świetnej jakości druk wywabowy będą najlepszą opcją dla Twojej przyszłej kolekcji odzieżowej!

Multicolor to firma, która od 1977 roku nieprzerwanie funkcjonuje na rynku i oferuje bezkonkurencyjne jakościowo usługi technik drukarskich. Dzięki doświadczeniu i kompetencjom zdobywanym przez lata, możemy zaproponować naszym klientom różnorodne technologie nadruku i ozdabiania odzieży. Mówiąc wprost - druk mamy opanowany do perfekcji i znamy się na nim jak mało kto. Robimy wszystko, aby zapewnić najlepszą jakość, dzięki której Ty także zyskasz uznanie wśród swoich klientów.

Co to jest druk wywabowy? Dlaczego warto go użyć przy produkcji ubrań?

Specjalizujemy się w druku wywabowym. Co to oznacza? Jest to w zasadzie druk wodny - różnica polega na tym, że można go stosować na ciemnych podłożach. Wówczas ciemny kolor jest chemicznie wypalany czynnikiem wywabowym zawartym w farbie, co skutkuje pojawieniem się jasnego podłoża, na którym dobrze przyjmują się kolory.

Mówiąc prościej - jest to wytrawienie barwnika z tkaniny za pomocą kwasu, a potem nałożenie na to specjalnej farby. Taki druk jest wyjątkowo trwały i pozwala na uzyskanie wiernych barw na ciemnym materiale. Trzeba jednak pamiętać, że druk wywabowy można stosować prawie wyłącznie na bawełnie, wiskozie oraz innych sztucznych materiałach, które były barwione reaktywnie. Nadruki, do których zostały użyte farby wywabowe, charakteryzują się gładkością, gdyż na materiał nie nanosi się kolejnych warstw farby, ale najpierw usuwa jego pigment.

Zalety i efekty druku wywabowego:

 • nadruk praktycznie niewyczuwalny w dotyku
 • świetnie oddane barwy na ciemnych materiałach
 • szybki czas realizacji
 • wyjątkowa trwałość
 • praktycznie niespieralny druk
 • optymalna cena

Produkujesz odzież? Wybierz profesjonalny nadruk na koszulkach, bluzach i na czym tylko chcesz!

Nasi klienci to projektanci, producenci i właściciele hurtowni ubrań. Dzięki współpracy z nami mogą tworzyć oryginalne projekty z gwarancją dokładnego wykonania, a także szybkiej i hurtowej realizacji - nawet do 10000 sztuk zadrukowanych produktów dziennie!

Wiemy co zrobić, aby dostarczyć klientowi to, czego chce. Sitodruk, druk wodny, druk wywabowy, plastisolowy czy glitterowy to tylko niektóre z technologii, którymi dysponujemy. Usługi Multicolor to także aplikacja dodatków odzieżowych i ozdabianie odzieży przy pomocy naszywek flockowych, kryształków a'la Svarowski czy cekinów. Dodatkowo, oferujemy profesjonalne projektowanie grafiki - tworzymy wzory takie, jakie chce klient, a także modyfikujemy dostarczone przez niego materiały.

Dlaczego warto współpracować z Multicolor?

Chcesz mieć profesjonalny nadruk na kolekcji ubrań, ale boisz się, że coś pójdzie nie tak? Z nami nie będziesz miał tego problemu. Drukiem hurtowym, w tym drukiem wywabowym, zajmujemy się od lat - na tekstyliach, tkaninach, dzianinach, torbach, flagach, płachtach czy wykrojach. Znamy się na tym i dobrze wiemy, jak trafić w gust nawet najbardziej wymagającego klienta. Co charakteryzuje nasze działania w Multicolor?

 • precyzyjnie wykonany druk
 • szybkie terminy
 • duża moc przerobowa
 • profesjonalny sprzęt
 • farby i materiały najwyższej jakości
 • aplikacja dodatków odzieżowych

A to tylko kilka z naszych zalet! Masz swoją hurtownię? Jesteś producentem obrań? Sprawdź naszą ofertę i poznaj druk najwyższej jakości - druk od Multicolor! U nas precyzja, szybkość i efektowny design idą w parze z atrakcyjną ceną. Postaw na nasze wieloletnie doświadczenie, współpracuj z nami i ciesz się zachwycającymi nadrukami na swojej kolekcji odzieży!