Druk glitterowy

Błyszczący efekt gwarantowany!

Druk glitterowy, czyli druk brokatowy, to technika, która gwarantuje oryginalny efekt i wyróżnienie się na tle codziennej, szarej rzeczywistości. Jest to druk lśniącą, mieniącą się farbą, przypominającą z wyglądu rozdrobniony metal. Nietuzinkowy efekt sprawia, że ta technika jest szczególnie dobrym wyborem dla projektantów i producentów dziewczęcych ubrań oraz stylowych, młodzieżowych wyrobów. W Multicolor aplikujemy druk glitterowy w wybranym kolorze i w hurtowych ilościach. Nasi klienci mają dowolność i mogą nanieść obojętnie jakie barwy na powierzchnię tkanin i dzianin, które także oferujemy. Brzmi zachęcająco? Wybierz glitterowy efekt na swojej kolekcji ubrań!

Kolekcja ubrań, która przyciągnie wzrok? Postaw na oryginalny druk glitterowy!

Każdy glitterowy element dodaje stylizacjom dużo blasku, o czym doskonale wiedzą i co wykorzystują projektanci mody. Cienkie glitterowe obrysy to popularny element ubrań, który nigdy nie wychodzi z mody. Delikatne mienienie się materiału tworzy subtelny efekt najczęściej wykorzystywany w produkcji odzieży dla dzieci i dla kobiet.

Jakie dziecko i rodzic przejdzie obojętnie obok mieniącego się ubranka? Druk glitterowy sprawia, że ubrania od razu wyglądają lepiej. Ogromnym plusem jest to, że Multicolor oferuje druk profesjonalny, a co za tym idzie, wyjątkowo trwały. Jest to szczególnie ważne w przypadku ubrań dla dzieci i młodzieży. Wszystkie nasze nadruki są całkowicie bezpieczne, a także estetyczne i oryginalne. Precyzja i dokładność to nasze priorytety. Nie musisz długo wahać się przy wyborze - postaw na druk glitterowy w Multicolor!

Glitterowy druk i nie tylko - poznaj możliwości, jakie daje Multicolor!

Technika, jaką jest druk glitterowy, to wybór bardzo wielu projektantów. Nic dziwnego - subtelny i nieszablonowy efekt jest bardzo atrakcyjny dla kupujących. Mieniąca się warstwa przyciąga wzrok i dodaje blasku każdej stylizacji. Nie wiesz jak wykorzystać druk glitterowy? Skontaktuj się z nami!

Masz własną hurtownię ubrań? Chcesz produkować kolekcje odzieżowe w dużych ilościach? Takim klientom jak Ty, Multicolor oferuje usługi technik drukarskich na najwyższym poziomie i w hurtowych ilościach. Mamy w tym duże doświadczenie - od lat współpracujemy z projektantami oraz producentami odzieży z całej Polski. Gwarantujemy, że dzięki nam, Ty i Twoi klienci poznają zupełnie nową, lepszą jakość drukowania!